Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Beyaz Eşya ve Kombi Servisi
#1
Karabağlar Arçelik servisi olarak İzmir'in en güzel ilçelerinden birisinde yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Güvenilir, kaliteli ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız kıymetli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Arçelik servisimizde çalışan personellerimiz, Arçelik tarafından verilen gerekli teknik eğitimleri almış. Kendini bu alanda geliştirmiş eğitimli ve uzman kadromuz sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermek için çalışmaktadır. Arçelik 'ten almış olduğunuz elektronik tüm eşyaların servisini almak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Karabağlar Arçelik servisimiz elektronik ve beyaz eşyalarınız için tamir, bakım, servis ve yedek parça gibi tüm hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın genel prensibi olarak değişen tüm parçalarınız için orjinal yedek parça kullanıyoruz. Arçelik servisi hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizin iletişim bölümünden çalışan personellerimize aklınızda ki tüm soruları sorabilirsiniz. 
Karşıyaka Vaillant servisi 0232 224 84 75 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Yıllardan beri karşıyaka ilçesine hizmet ediyoruz. Teknik servisimiz kaliteli, güler yüzlü ve eğitimli personellerimizden oluşmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimiz memnuniyeti için teknolojiyi yakından takip eden uzman kadromuz hızlı bir destek vermektedir. Amacımız koşulsuz bir şekilde müşteri mutluluğudur. İşimizi büyük bir mutluluk ile yapıyoruz. Sizlerden aldığımız güçle en iyiyi ve en doğru için yol almaktayız. Cihaz ve markalara müşteri odaklı kaliteli servis sunmaktayız. Karşıyaka ilçemizin bir çok semtine hizmet veren firmamız, gün boyu bakım, servis, tamir ve onarım konusunda bizlere gelen taleplere cevap verip sorunları çözüme ulaştırabilmek için sizlere yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz bilgi ve deneyim ile birleştirerek hizmet vermek ve sizin için çözüm önerileri sunmaktayız. İşimize duymuş olduğumuz saygı ve samimiyetimizin kaynağı ise sevgidir. 
Bornova Arçelik servisimiz de, cihaz keşif, cihaz arıza tespit, montaj, tamir işlemleri, demontaj çalışması, cihazlarınıza ait yıllık bakımlar, cihazlarınızın parça değişimi gibi teknik işlemlerin hizmetini veriyoruz. Bornova bölgesinin arçelik yetkili teknik servisi olarak ürünlerinizin tamamına ait sorunları çözmek üzere buradayız. 1955 yılında kurulan ve bu zamana kadar bir çok yerli üretim için imzasını atan Arçelik kalitesi ve uzmanlığı ile bizler de sizlere servis imkanı sunuyoruz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi